,,Mapa miejsc Chwały i Zbrodni’’

Nowa inicjatywa Fundacji

Szanowni Państwo❗
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.miejscachwalyizbrodni.pl.
Mapa miejsc Chwały i Zbrodni to nasza nowa inicjatywa, dzięki której każdy bez wychodzenia z domu, może odkrywać istotne miejsca na historycznej mapie regionu.
Fundacja oraz wolontariusze zaangażowani w projekt przemierzyli powiat częstochowski w celu odnalezienia oraz dokonania dokumentacji fotograficznej pomników, tablic, obelisków, grobów bohaterów, miejsc bitew, walk i potyczek, w których udział brała społeczność lokalna.
Projekt ten sprawia, że historia jest dostępna dla każdego mieszkańca na wyciągnięcie ręki oraz przyczynia się do rozwoju i pielęgnowania postaw patriotycznych.
Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa i chcesz przyczynić się do rozwoju projektu- WESPRZYJ NAS!
Nr konta: 13 1140 2004 0000 3102 8065 6776
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe