Centrum Wolontariatu Fundacji Wolności i Rozwoju Społecznego

Kochani,

serdecznie zapraszamy do dołączenia do Centrum Wolontariatu Fundacji!

Zgłoszenie prosimy wysyłać przez stronę internetową Fundacji – Zostań wolontariuszem – FundacjaWirs.pl !

Centrum Wolontariatu to projekt realizowany w ramach ścieżki Wsparcie organizacji wolontariatu w NGO – WOW w NGO!” – ścieżka realizowana w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego na lata 2018-2030. Strategicznym celem Programu, a więc Centrum Wolontariatu Fundacji jest wsparcie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez wypracowanie i wdrożenie rozwiązań ułatwiających i zachęcających do systematycznego oraz długoterminowego angażowania się obywateli w wolontariat.

Działanie sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 – 2030. #KorpusSolidarności

Sfinansowano ze środków @narodowyinstytutwolnosci w ramach #KorpusSolidarności
@Minister do spraw Społeczeństwa Obywatelskiego